شَهد قدرت و سلامتی

عسل و ژل رویال اصل،

از دل کندو و از کندو به شیشه!

شَهد قدرت و سلامتی

عسل و ژل رویال اصل،

از دل کندو و از کندو به شیشه!

حل چالش خرید عسل طبیعی!

مرحله 1

آزمایش عسل­‌ها پیش از فروش به منظور افزایش اطمینان از کیفیت و اصالت.

مرحله 2

ارائه شناسنامه عسل به خریدار که شامل‌ نتایج دقیق آزمایشگاهی و نوع عسل می‌­باشد.

مرحله 3

امکان مراجعه خریدار به آزمایشگاه و ارائه برگه آزمایش، به منظور دریافت نمونه عسل و تطبیق آن با عسل خریداری شده.

مرحله 4

در صورت مغایرتِ عسل‌ها با نمونه‌ها و آزمایش‌ها، کلیه مبالغ پرداختی در کمتر از 24 ساعت به حساب‌ کاربری خریدار واریز می‌شود.

طعمِ خوشِ سلامتی!

خواص عسل شناخته ­شده است اما باید دانست این مزایا فقط در عسل طبیعی موجود است. با مراجعه به آکادمی عطارخان دانش خود را نسبت به این خواص و راه­‌های شناخت انواع عسل طبیعی بیشتر کنید.

دلیل تمایز عسل عطارخان

بهره گیری از تیم آکادمیک و همکاری با زنبورداران خبره در تولید عسل و پرورش زنبور، موجب می‌گردد تا محصول نهایی عطارخان، از نظر تولید و بسته‌بندی کیفیتی مثال زدنی داشته باشد.

روشِ کار

تیم عطارخان از عاشقان عسل و زنبورها هستند! به همین دلیل به دنبال بهترین عسل‌ها رفته و زنبوردارهای حرفه­‌ای را شناسایی کرده و عسل‌های آنان را در چندین مرحله مورد بررسی قرار می‌دهند، تا در نهایت عسل‌ها با حفظ کیفیت اولیه و بدون دادن حرارت، در ظروف شیشه‌ای به دست مصرف کننده برسند.

نظرات مشتریان

صبح که از خواب بیدار شدم احساس خارش و در در ناحیه گلو داشتم، به نیت شفا یک قاشق از عسل شما را خوردم و دوباره خوابیدم، چند ساعت بعد که بیدار شدم حالم بسیار بهتر شده بود و تقریبا اثری از گلودرد نبود. چند بار این تجربه و مشابهش برایم تکرار شد.

آقای بلالی

عسل شما رو در کنار یک عسل صنعتی تو آشپزخونه ویلای کوهستانی ام قرار دادم، عسل شما خیلی زود شکرک زد که نشون داد طبیعی هست اما عسل صنعتی با اینکه برند معروفی بود تو تمام زمستون و سرمای شدید هم شکرک نزد.

آقای مقدم

مزه عسل شما منو یاد عسلی انداخت که 20 سال پیش خونه مادر بزرگم خوردم.

آقای میرزایی